Pracownik działu transportowego

P.H.U. Euro-Trans

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

P.H.U. EURO - TRANS Sp. z o.o. - jest liderem polskiego rynku zintegrowanych rozwiązań transportowych branży budowlanej. Działamy od 2003 roku zajmując się transportem kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw. Nasza firma to zespół doświadczonych ludzi, którzy dzięki swej wiedzy i doświadczeniu, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu, sprostają każdemu powierzonemu zadaniu.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy pracownika na stanowisko:

„Pracownik działu transportowego”

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Wsparcie w bieżących zadaniach zespołu;

Rozliczanie pracy kierowców na podstawie dokumentów przewozowych

Nadzór nad przebiegiem dokumentów (ściśle przestrzegając terminów i procedur);

Wprowadzanie i monitorowanie poprawności danych

Terminowe i precyzyjne sporządzanie wymaganych raportów

Stała współpraca ze wszystkimi działami firmy;

Współpraca z oddziałami na terenie Polski

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Pełną wyzwań pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Atrakcyjne wynagrodzenie

Pełne przeszkolenie

Wymagania

Wymagania:

Minimalne wykształcenie – średnie
Co najmniej 5-letni staż pracy na podobnym stanowisku
Dyspozycyjność
Skrupulatność i dobra organizacja pracy;
Znajomość MS Office;
Zaangażowanie, otwartość na zmiany, umiejętność pracy w ambitnym i rozwijającym się zespole.

Prezentacja firmy

Lider polskiego rynku zintegrowanych rozwiązań logistycznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka