Pracownik działu Tradycja- bez doświadczenia, od zaraz!

Domino Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w chwili obecnej dla swojego klienta z Poznania prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik Działu Tradycja, bez doświadczenia!

Obowiązki:

- obsługa klienta

- obsługa działu tradycja (sery, wędliny)

- dbałość o asortyment

- wykładanie towaru

- BRAK styczności z gotówką i kasą fiskalną

- praca w systemie zmianowym (w miarę możliwości elastyczny)

- lokalizacja: Poznań

Oferujemy:

- możliwość wdrożenia we wszystkie obowiązki,

- w miarę możliwości elastyczny grafik,

- umowę zlecenia z odprowadzeniem składek (ZUS, zdrowotna),

- stawkę godzinową od 17zł brutto/h

Wymagania

- mile widziane doświadczenie, ale niekoniecznie,
- gotowość do podjęcia pracy dodatkowej,
- książeczka sanepidowska,

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie