Marken Systemy Antywirusowe

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, nasza Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Tworzymy innowacyjną i ciągle rozwijającą się Firmę. Zajmujemy się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowszych technologii, w swojej ofercie posiadamy produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie. Należą do nich m.in. takie światowe marki jak: Bitdefender, ESET.

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej

Skorzystaj z szansy zdobycia cennego doświadczenia, dołącz do naszego zespołu!
Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko

Pracownik działu technicznego

Od: Marken Systemy Antywirusowe
Miejsce pracy: Gdynia k Gdańsk, Sopot

Od 2012 roku firma Marken Systemy Antywirusowe jest Oficjalnym Przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender® – jednego z czołowych producentów ochrony antywirusowej.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Wsparcie techniczne użytkowników programu Bitdefender
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowo-programowych
  • Instalacje i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

  • Wykształcenie minimum średnie; mile widziane wykształcenie informatyczne i/lub doświadczenie w branży
  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz umiejętność rozwiązywania problemów z nim związanymi
  • Ogólna wiedza informatyczna
  • Łatwość uczenia się
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Chęć zdobywania i pogłębiania wiedzy

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku
  • Pełną wyzwań i pasjonującą pracę w młodym zespole
  • Nowoczesne biuro w centrum Gdyni
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Więcej o nas dowiesz się pod adresem marken.com.pl