Pracownik działu technicznego

ID Logistics Polska S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:
• kontrola i utrzymanie prawidłowej pracy infrastruktury technicznej obiektu, wyposażenia i sprzętu przydzielonego, w tym jezdnego
• prowadzenie bieżącej dokumentacji napraw i przeglądów serwisowych, nadzór nad realizacją przeglądów wózków w przewidzianym terminie, prowadzenie rejestru napraw bieżących
• kontrola właściwego użytkowania urządzeń technicznych, sprzętu przydzielonego i jezdnego; raportowanie przełożonym wszystkich wykrytych uchybień i usterek
• współpraca i kontrola wykonania prac przez podwykonawców; nadzór nad ekipami sprzątającymi
• wykonywanie wszelkich zlecanych przez przełożonych prac, napraw i remontów, zgodnie z aktualnymi procedurami i instrukcjami wewnętrznymi, HACCP oraz obowiązującymi przepisami BHP i regulaminem pracy
• stała współpraca z działem BHP i Ochroną
• proponowanie usprawnień i rozwiązań dotyczących poprawy stanu technicznego obiektu, redukcji kosztów utrzymania budynku
• bieżące prowadzenie dokumentacji HACCP
• monitoring kosztów serwisu i wynajmu sprzętu jezdnego

Wymagania:
• doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
• mile widziane wykształcenie techniczne
• praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją infrastruktury technicznej obiektów wielkopowierzchniowych, wyposażenia i sprzętu
• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• uprawnienia SEP (do 1 kV)
• uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane), w przypadku braku uprawnień zapewniamy przeszkolenie
• mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego w kategorii IP
• mile widziana znajomość układów chłodniczych
• książeczka sanepidu (warunek konieczny)
• zaangażowanie, sumienność
• gotowość podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany)
• dyspozycyjność (praca również w weekendy)

Oferta:
• stabilne warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej firmie
• umowę o pracę na pełny etat
• atrakcyjny system nagród
• rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji