Pracownik działu sprzedaży

MGM Group s.c.

Łódź, 91-498, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się sprzedażą gadżetów reklamowych poszukuje doświadczonych telemarketerów, którzy będą pracować jako specjaliści ds. sprzedaży.

zakres zadań:

- pozyskiwanie nowych Klientów telefonicznie
- sprzedaż gadżetów reklamowych bezpośrednio
- przygotowywanie ofert wg specyfikacji Klienta

wymagania:

-podstawowe kryterium wyboru kandydata to doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i wcześniejsza praca na stanowisku telemarketera
- doskonała znajomość internetu, obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
- łatwość nawiązywania kontaktów
-umiejętność sprawnego wyszukiwania pożądanych informacji
- umiejętność sprzedaży przez telefon
- dynamiczna, pro-aktywna postawa
- inicjatywa, przedsiębiorczość

oferowane korzyści:

* praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16 /wolne weekend'y/
* praca w młodym zespole
* pracy na samodzielnym stanowisku
* wynagrodzenie złożone z części stałej, prowizji, dodatkowe bonusy i premie za wyniki sprzedażowe
* praca stała

C.V. proszę przesyłać WYŁĄCZNIE mail'em
- po weryfikacji przesłanych CV zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną
- nie udzielamy informacji telefonicznie

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i wcześniejsza praca na stanowisku telemarketera

Prezentacja firmy

Istniejemy od 2007 roku, a marka Reklamowe24 jest już dobrze rozpoznawa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja