PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

PROFIT HR

KrakówKraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących za granicami kraju.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta Szkoły Języków Obcych i Wydawnictwa Językowego, kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIKA DZIAŁU SPRZEDAŻY

Wymagania

Główne obowiązki:

• Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami firmy i rozbudowywanie sieci sprzedaży w Polsce i za granicą

•Przygotowywanie ofert handlowych

•Administrowanie programami wsparcia sprzedaży

•Administrowanie bazą danych odbiorców

•Regularne kontrolowanie jakości zamówień w celu zapewnienia ich kompletności i poprawności

•Bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji

•Tłumaczenie pism, ofert i innych dokumentów na język angielski

• Organizacja pracy sekretariatu.

Wymagania:

•Doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość procesu obsługi zamówień

•Wyższe wykształcenie

• Biegła znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)

•Biegła obsługa pakietu MS Office

•Dokładność, rzetelność, zaangazowanie oraz samodzielność w działaniu

•Umiejętność radzenia sobie w dynamicznym i zmiennym środowisku

•Umiejętność pracy w zespole – wysokie zdolności komunikacyjne

Oferujemy:

•Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

•Możliwości rozwoju i polepszania znajomości języków obcych

•Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesłania CV w języku polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

Permanent Placement ● Executive Search ●Trainings & Workshops ● Personal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia