Pracownik Działu Sprzedaży (z jęz. niemieckim)

Talent Partners

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, dedykującej swoje produkty głównie dla branży reklamowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. PDS/32/17

Najważniejsze obowiązki:

  • codzienny kontakt z zagranicznymi kontrahentami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przedstawianie i sporządzanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z zakresu marketingu,
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w piśmie i mowie,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów reklamowych,
  • komunikatywność i kreatywność,
  • nastawienie na realizację celu,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • możliwość realnego rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria