Pracownik Działu Sprzedaży - sklep internetowy

Wetro.pl

31-990 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jednym z największych sklepów internetowych w Polsce w branży wyposażenia wnętrz. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby do pracy w Biurze Obsługi Klienta (Superwnetrze_pl)

Oferujemy:
- możliwość dołączenia do ambitnego zespołu ludzi działającego na różnych płaszczyznach rynku e-commerce
- poznania technik sprzedaży stosowanych w największych sklepach internetowych
- technik funkcjonowania i analizy porównywarek cenowych i portali aukcyjnych
- zdobycia ciekawego doświadczenia w branży e-commerce, które warto umieścić w CV :)

Od Ciebie oczekujemy:
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- ambicji i chęci do zdobywania wiedzy z zakresu e-commerce i sprzedaży
- poprawnej dykcji i swobody w rozmowach z klientami
- sumienności

Będzie mile widziane, jeśli:
- masz doświadczenie w call center lub sprzedaży telefonicznej

Prosimy o sprawdzenie dojazdu do firmy:
ul. Organki 2
31-990 Kraków, Nowa Huta
(możliwość pracy zdalnej)

Prezentacja firmy

Hurtownia akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa