Pracownik działu sprzedaży / przedstawiciel handlowy

Xrocket Sp. z o.o.

31-464 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

BodyBoom - dynamicznie rozwijająca się marka kosmetyczna poszukuje pracownika do działu sprzedaży i eksportu. Firma została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami branżowymi. Szybki rozwój siatki dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym wymaga poszerzenia zespołu dedykowanego sprzedaży i obsłudze klienta.

Jeżeli jesteś młodą, energiczną osobą posiadającą doświadczenie w sprzedaży i utrzymywaniu relacji z klientem, ta praca jest przeznaczona dla Ciebie. Dołącz do zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż w kanale b2b,
  • prowadzenie sprzedaży bezpośredniej, mailowej i telefonicznej,
  • negocjowanie warunków współpracy i realizacja zamówień,
  • realizacja standardu obsługi klienta biznesowego na najwyższym poziomie,
  • poszukiwanie nowych klientów,
  • udział w krajowych i międzynarodowych targach branżowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonałego kontaktu z klientem,
  • umiejętności sprzedażowych - telemarketing, email, spotkania,
  • doskonałej umiejętności tworzenia baz potencjalnych partnerów biznesowych,
  • budowania oferty sprzedażowej i polityki rabatowej,
  • tworzenia i realizacji planów sprzedażowych,
  • analitycznego raportowania wyników sprzedażowych,
  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomości Dokumentów Google oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę b2b,
  • pracę i rozwój w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość awansu oraz podwyższenia wynagrodzenia wraz ze wzrostem kompetencji,
  • biuro w centrum Krakowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i 3 zdań, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Dajemy sobie prawo do nieodpowiadania na wszystkie przesłane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

BodyBoom - dynamicznie rozwijający się start-up produkujący kosme... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi