PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY - OBSŁUGA SIECI HANDLOWYCH

CORTINA POLAND Sp. z o.o. Sp.k.

40-857 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- obsługa sieci handlowych;
- przygotowywanie ofert dla sieci handlowych;
- przesyłanie materiałów, próbek towarów do sieci handlowych;
- bieżące przyjmowanie i realizowanie zamówień;
- wystawianie dokumentów sprzedaży;
- wykonywanie, selekcjonowanie i obróbka fotografii;
- bezpośredni kontakt ze spedycją, wystawianie dokumentów spedycyjnych, wysyłka towaru;
- przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania

- znajomość pakietu MS Office;
- umiejętność tworzenia ofert handlowych;
- mile widziana umiejętność tworzenia fotografii produktowych;
- samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność i komunikatywność;
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę pracy;
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzone zadania.

Prezentacja firmy

Dzięki ciężkiej pracy oraz kreatywnemu podejściu od ponad 20 lat jesteśm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management