Pracownik Działu Sprzedaży Mieszkań

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz rozwijać swoje kompetencje i zarządzać budynkami mieszkalnymi po prawobrzeżnej stronie Warszawy?

Dołącz do załogi RSM Praga już dziś!

RSM Praga to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, a także deweloper, który od 50 lat buduje mieszkania, obiekty handlowe i biurowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy: Praga Północ, Targówek i Białołęka. Obecnie zarządzamy ponad 222 budynkami. Z sukcesami kontynuujemy naszą działalność od wielu lat, korzystając z nowoczesnych rozwiązań i nowych możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownika Działu Sprzedaży Mieszkań

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny
  • fundusz świadczeń socjalnych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o nadesłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj". Przyjmujemy oferty z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

RSM "Praga" to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena