PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY BLACH ELEKTROTECHNICZNYCH / Sprzedawca

Stalprodukt S.A.

Bochnia ( blisko : Brzesko, Kłaj, Niepołomice), małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nr oferty : DNP/ 17 /2016

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY BLACH ELEKTROTECHNICZNYCH

OPIS STANOWISKA

Do Osoby zatrudnionej w tym dziale będzie należało m. in. :

• Obsługa klientów zagranicznych i krajowych w zakresie sprzedaży blach elektrotechnicznych,

• Przygotowywanie ofert sprzedaży,

• Pozyskiwanie nowych klientów,

• Bieżąca analiza rynku oraz pozyskiwanie wiedzy nt. warunków funkcjonowania klientów oraz ich wymagań

w zakresie zakupów,

• Kompletowanie dokumentacji jakościowej w ramach systemu zakładowej kontroli produkcji oraz systemów zarządzania ISO obowiązujących w Stalprodukt

• Przygotowywanie dokumentacji certyfikacyjnej

OFERUJEMY

• Ciekawą i atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej notowanej na GPW

w Warszawie

• Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym i profesjonalnym zespole

• Możliwość rozwoju oraz poszerzania swojej wiedzy i doświadczenia

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Oferty proszę przesyłać do dnia 08.01.2017 r.

Wymagania

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY

• Wykształcenia wyższego: ekonomicznego (preferowany kierunek: Handel Krajowy i Zagraniczny będzie niewątpliwym atutem), mile widziane wykształcenie techniczne,

• 2 lata praktyki na podobnych stanowiskach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta,

• Biegłej znajomość języka angielskiego,

• Znajomość drugiego języka obcego

• Umiejętności planowania i organizowania pracy,

• Umiejętności pracy w zespole,

• Znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook),

• Prawa jazdy kat.B

CV powinno zawierać klauzulę o treści : „Stosownie do art. 23 ust.1 pkt 1ustawy o ochronie danych osobowych , (Dz. U. 2002.101.926) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stalprodukt S.A. z siedzibą w Bochni, ul. Wygoda 69, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji” .

W przeciwnym przypadku CV nie będzie rozpatrywane i zostanie usunięte.

W tytule e-maila oraz w CV proszę podać Nr oferty i nazwę stanowiska. W przypadku niezakwalifikowania kandydata w bieżącej rekrutacji i wyrażenia zgody na przetwarzanie CV w przyszłych rekrutacjach, proszę o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści :

„wyrażam zgodę na przechowywanie i powtórne przetwarzanie mojego CV przez okres 1 roku w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Stalprodukt S.A. oraz Spółki których dane osobowe w oparciu o umowę powierzenia przetwarza Stalprodukt S.A. .”

Prezentacja firmy

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetwor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie