Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Działu Rekrutacji

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZADANIA

• realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych
• pozyskiwanie kandydatów do pracy przy wykorzystaniu różnych metod
• telefoniczna oraz bezpośrednia obsługa kandydatów
• utrzymywanie dobrych relacji z Kontrahentami
• bieżące raportowanie wyników pracy do Centrali firmy

WYMAGANIA

• mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• komunikatywność
• umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY

• wynagrodzenie podstawowe plus premie za zrealizowane rekrutacje po okresie próbnym
• możliwość nabycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• niezbędne narzędzia pracy
• szkolenia do objęcia stanowiska

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.