Pracownik działu reklamacji

Stella Sp.zo.o.

Łódź, 93-402, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Rejestrowanie i rozwiązywanie problemów reklamacyjnych naszych klientów z Polski i zagranicy
• Telefoniczna obsługa klienta,
• Organizowanie reklamacji i dostaw towaru do klientów,
• Sporządzeniu dokumentacji handlowych.
• Kontakty z fabrykami i śledzenie procesu reklamacyjnego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Umiejętności pracy w grupie,
• Znajomości środowiska Windows (Excel, Word, Outlook),
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego i /lub francuskiego
Gwarantujemy:
• pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie,
• korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),
• pracę w młodym zespole,
• niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premia roczna, pakiet medyczny
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta