Pracownik działu Public Relations

Partner of Media Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja komunikacji zatrudni kreatywnego, ambitnego, niebojącego się wyjazdów pracownika do działu Public Relations

Oferujemy:
- pracę przy innowacyjnych projektach z zakresu komunikacji marketingowej dla projektów własnych agencji
- możliwość realizacji projektów z zakresu sportu, historii, kultury i turystyki
- narzędzia do pracy: komputer, telefon
- możliwość zdobycia doświadczenia z wielu dziedzin marketingu, PR i reklamy

Wskazane zainteresowania: historia, sport, kultura, turystyka.

Wymagania

Wymagania:
- dobra znajomość Social Media
- umiejętność skutecznej obsługi fanpage (prosimy o wskazanie w CV obsługiwanych dotychczas fp)
- obsługa stron www - wordpress, podstawy html dla starszych stron (prosimy o wskazanie w CV obsługiwanych/administrowanych stron)
- mile widziana znajomość podstawowych programów graficznych i umiejętność tworzenia grafik
- umiejętność dokonania podstawowych konfiguracji sprzętu komputerowego, aktualizacji i przeprowadzania drobnych napraw
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korespondencję

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja