Pracownik Działu Prototypów (oferta dedykowana do osób z orzeczoną niepełnosprawnością).

A-trybut-Polski HR S.A.

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice.

Opis stanowiska:

Montaż elementów prototypowych
Pomoc prototypistom

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat
Możliwości rozwoju
Stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

Umiejętność kreatywnego myślenia
Zdolności manualne
Mile widziane wykształcenie wyższe
Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1