Pracownik działu produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Oświęcim, małopolskie

Miejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

-obsługa maszyn w celu wykonania zleceń produkcji
-sprawdzanie części pod względem jakościowym
-kontrola współczynników jakości i wydajności

Wymagania:

-gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy
-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze wtryskarek
-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
- pracę na 2 zmiany (bez nocek)
- możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych
-otwarte i przyjazne środowisko pracy
-atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem socjalnym (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, premie roczne, paczki na święta itd.)

Prosimy o dołączenie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.