Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Działu Produkcji (K/M)

Miejsce pracy: Wysogotowo, Przeźmierowo, Skórzewo, Sierosław, Lusowo, Sady, Baranowo

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • pakowanie produktów
  • rozkładanie i rozstawianie dostarczonego surowca (rolki papierowe, folie itp.)

Oczekiwania

  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • pracę na umowę-zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego.

Zapraszamy również do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22/5 w godzinach: 9:00-16:00.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.