Opis stanowiska pracy

• Stałą pracę (umowa o pracę) cały etat, warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków,itp)

• Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,

• Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora

Wymagania

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,

• Dokładność, dyspozycyjność i rzetelność,

• Umiejętność dobrej organizacji pracy,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Zorientowanie na klienta, komunikatywność,

• Umiejętność pracy w zespole,

• Chęci do nauki obsługi kasy fiskalnej. (dot.pracowników działu kas)

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące - potem czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne