Pracownik Działu Piekarnia / Piekarz - Poznań

Jobman Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN dla swojego Klienta poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU PIEKARNIA / PIEKARZ – PRACA CZASOWA
Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- umowę zlecenie
- program lojalnościowy dla zleceniobiorców
- wynagrodzenie w systemie dziennym

Zadania na stanowisku:
- wypiek produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami firmy
- wykładanie towaru
- prace zlecone

Wymagania

- dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
- sumienność i zaangażowanie
- aktualna książeczka sanepidu

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie