Pracownik Działu Operacyjnego z językiem niemieckim (k/m)

Personalservices24

01-026 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Personalservices24, firma oferująca usługi w różnych obszarach, między innymi usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej w związku z rozwojem i poszerzeniem Działu Operacyjnego poszukuje obecnie:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis zadań:

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami oraz Pracownikami PS24
  • Przygotowywanie dokumentów
  • Rekrutacja Kandydatów
  • Zlecone prace biurowe, tłumaczenia

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Absolwenci Germanistyki lub Lingwistyki – mile widziani
  • Dyspozycyjność i otwartość na nowe wyzwania
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Gwarantujemy:

  • Pracę w ambitnym i rozwijającym się Zespole
  • STABILNE ZATRUDNIENIE – CAŁY ETAT
  • PAKIET MEDYCZNY PO 3 M-C
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia dotyczące obsługi Klienta, prowadzenia rozmów telefonicznych, obsługi exela

Prezentacja firmy

PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta