pracownik działu odzyskiwania towaru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla Naszego Klienta, renomowanej firmy z branży handlowo-usługowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 41312
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • skręcanie mebli oraz tworzenie ekspozycji sklepowej
  • pomoc przy przepakowywaniu towaru
  • podstawowe czynności związane z pracą w branży handlowo-usługowej

Oczekiwania:
  • zaangażowanie w pracę
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym: 7:00-15:30 oraz 11:00-19:30
  • komunikatywność
  • dokładność
  • siła fizyczna

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • prace w młodym i energicznym zespole
  • możliwość długofalowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie dwuzmianowym: 7:00-15:30 oraz 11:00-19:30

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)