Pracownik Działu Obsługi Klienta

KOROPACK Spółka Akcyjna

Władysławów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży opakowaniowej poszukuje aktualnie kandydata/kandydatki na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

(miejsce pracy: Władysławów gm. Lesznowola)

Główne obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień od Klientów i ich realizacja;
  • wystawianie niezbędnych dokumentów oraz dbanie o ich prawidłowy obieg w firmie, obsługa faktoringu;
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami w tym ustalanie zapotrzebowania;
  • windykacja należności, przygotowywanie indywidualnych ofert handlowych, obsługa ewentualnych reklamacji;
  • tworzenie raportów m.in. sprzedażowych;
  • współpraca z innymi działami firmy, głównie z działem Księgowym;
  • wsparcie biurowo-administracyjne dotyczące archiwizacji/przygotowywania dokumentów, korespondencji firmowej itp.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie min. średnie - preferowane kierunki handel, rachunkowość;
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie handlowej);
  • mile widziana znajomość branży,
  • mile widziana znajomość programu WF-MAG;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • dobra organizacja pracy;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • otwartość, dokładność, punktualność.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o zasięgu ogólnopolskim;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju w firmie o silnej pozycji rynkowej;
  • pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie szczegółowego CV ze zdjęciem z dołączeniem klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

KOROPACK S.A. to firma produkcyjno-handlowa działająca w branży opakowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa