PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I S.K.

Warszawa, mazowieckie

W naszym sklepie Saturn w Warszawie, w CH Arkadia możesz natychmiast zacząć działać, ponieważ szukamy ludzi, którzy jeszcze dziś chcą rozpocząć karierę!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • realizacja reklamacji towaru i zleceń naprawy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • współpraca z zespołem, kierownictwem, biurem i innymi działami
  • dbanie o wygląd i wystrój stanowiska pracy

Wymagania

  • zmysł techniczny i handlowy
  • znajomość procedur serwisowych
  • wiedza z zakresu prawa konsumenckiego
  • doświadczenie w zakresie rozpatrywania reklamacji – mile widziane
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • motywujący system premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.