Opis stanowiska pracy

Bez doświadczenia , bez ograniczeń wiekowych , zatrudnimy 5 kobiet do telefonicznej Obsługi klienta.

Firma działająca na rynku od 20 lat poszukuje pracowników do biura w Będzinie.

Praca będzie polegała na sprzedaży produktów wydawnictwa na potrzeby placówek oświatowych do Klientów biznesowych w godz 8-16. Praca TYLKO stacjonarna.

Jako firma z długoletnim stażem gwarantujemy stałe godziny pracy, umowę o pracę , szkolenie i przygotowanie do pracy.

Prezentacja firmy

Solidność, niezawodność i elastyczne podejście do potrzeb Klienta, to gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta