Pracownik działu obsługi Klienta z językiem holenderskim

OTTO Work Force

Katowice, Kraków, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice, Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta, jednego z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, OTTO HR Solutions poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice/ Kraków/Opole

Nr. ref. : SL/PracHolend/08/2016

Opis stanowiska pracy:

- kompleksowa obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów z językiem holenderskim

- udzielanie wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą komputera

- analiza przyczyn zgłaszanych awarii

- rejestracja oraz odpowiednia klasyfikacja napływających zgłoszeń

- ustalanie strategii działania, priorytetów zleceń

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę od poniedziałku do piątku

- motywacyjny system wynagrodzeń z pakietem dodatkowych świadczeń

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz językowych

- atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka holenderskiego

- podstawowa znajomość obsługi komputera

- dobra znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem

- umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w grupie

- wysoka kultura osobista

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.