Pracownik działu mięso - Lódź.

Envistar Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Envistar Sp. z o. o. prowadzi nabór osób do pracy na stanowisko:

Pracownik działu mięso (osoby z niepełnosprawnością).

Miejsce pracy: Łódź - Górna, Widzew.

Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należało m.in.:

  • Pakowanie mięsa
  • Praca na chłodni

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym
  • Posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (dopuszczającej do kontaktu z żywnością)
  • Możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania i chęci podjęcia pracy na proponowanym stanowisku
  • Rzetelności, komunikatywności, skrupulatności w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • Sumienności, umiejętności organizacji pracy,
  • Kultury osobistej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad związanych z obsługą klienta
  • Znajomość branży mięsnej

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z Pracodawcą
  • Dofinansowanie ze środków ZFRON (np. do leków, sprzętu rehabilitacyjnego)

Kandydaci do pracy są zobowiązani przedstawić następujące dokumenty:

  • CV
  • Orzeczenie o posiadanej niepełnosprawności
  • Książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie swoich aplikacji lub kontakt telefoniczny.

Oferty można także składać osobiście w naszym biurze w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 225/243, lok. 217.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Envistar Sp. z o.o. jako podmiot zatrudniający osoby ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne