pracownik działu marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, lidera z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 37490
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  •       Obsługa gości firmy.
  •       Obsługa serwisu kawowego
  •       Obsługa kalendarza sal spotkań.
  •       Wydawanie kluczy pracownikom.
  •       Zamawianie i dystrybucja materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych (kawa, ciastka, woda).
  •       Informowanie o przesyłkach.
  •       Dbanie o porządek w miejscu pracy.
  •       Administracja w zakresie podróży służbowych i delegacji.
  •      Ochrona danych osobowych wszelkich dokumentów.
  •      Obsługa połączeń telefonicznych.

Oczekiwania:
  • Komunikatywność
  • Otwartość
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferta:
  • Praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku, na 1 zmianę.
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m. in. benefit sportowy, prywatna opieka medyczna, dofinansowania).
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)