Pracownik działu logistyki i obsługi klienta

Stella Sp.zo.o.

Łódź, 93-402, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Rejestrowanie zamówień sprzedaży, uzgadnianie terminów produkcji zamówień,
• Telefoniczna obsługa klienta,
• Organizowanie transportu i dostaw towaru do klientów,
• Sporządzeniu dokumentacji do wysyłek i wystawianie dokumentów handlowych.

Wymagania

• Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Umiejętności pracy w grupie,
• Znajomości środowiska Windows (Excel, Word, Outlook),
• Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.
• Komunikatywna znajomość języka francuskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta