Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik działu logistyka

Miejsce pracy: Market budowlany w Modlniczce k. Krakowa
Termin zlecenia: od zaraz

Opis stanowiska:
- przyjęcie towaru do sklepu
- kontrolę ilościową i jakościową
- bezpieczne i zgodne z przepisami BHP dostarczenie towaru do działów handlowych
- gwarantowanie profesjonalnej, szybkiej i miłej obsługi naszych klientów
- zapewnienie terminowości dostaw dla klienta i jego zgodności z zamówieniem

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
- mile widziany status ucznia/ studenta
- odpowiedzialność, rzetelność
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowa zlecenie
- możliwość zdobycia doświadczenia
- możliwość nawiązania dłużej współpracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie