Pracownik Działu Likwidacji Szkód

APRIL Polska Assistance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

APRIL Polska Assistance już od ponad 20 lat zapewnia i organizuje pomoc z zakresu assistance oraz specjalizuje się w kompleksowej likwidacji szkód. Dzięki naszej międzynarodowej sieci, potężnemu zapleczu i nowoczesnym technologiom, połączonym z doświadczeniem i wysoką operatywnością, potrafimy udzielić natychmiastowej oraz fachowej pomocy naszym Klientom na całym świecie.

W APRIL Polska Assistance to ludzie są najważniejsi. Wiemy, że największą wartością firmy są jej pracownicy. To dzięki ich zaangażowaniu oraz pomysłom nieustannie rozwijamy się i odnosimy sukcesy. Jeśli lubisz pracę w zespole? Jesteś osobą komunikatywną, rzetelną i odpowiedzialną? Radzisz sobie w sytuacjach stresowych? Dołącz do nas!

Z uwagi na intensywny rozwój Spółki poszukujemy specjalistów w zakresie merytorycznej likwidacji szkód komunikacyjnych ( majątkowych i osobowych )

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • merytoryczna likwidacja szkód komunikacyjnych (majątkowe i osobowe),AC, OC, NNW
  • prowadzenie akt szkodowych w systemie informatycznym dedykowanym pracownikom DLS
  • współpraca na zlecenie polskich i zagranicznych Towarzystw Ubezpieczeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, środowisko Windows),
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych,
  • wysoka kultura osobista.

Atuty niezbędne:

  • co najmniej roczne doświadczenie przy likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • znajomość problematyki ubezpieczeniowej,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenia i szkolenia.
  • Pakiet Benefit
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Podnoszenie kwalifikacji w zakresie znajomości języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (w temacie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego) wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy APRIL, która projektuje, zarządza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Obsługa klienta