Pracownik działu księgowości

Specialisterne Fundacja Polska

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa fundacja zajmująca się aktywizacją osób niepełnosprawnych poszukuje dla swoich partnerów biznesowych osoby na stanowisko

Zakres wykonywanej pracy
• weryfikacja oraz bieżące księgowanie dokumentów finansowych zarówno w księgach handlowych jak i podatkowych książkach przychodów i rozchodów
• prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji
• weryfikacja dokumentów pod kątem podatku od towarów i usług oraz sporządzenie deklaracji VAT

Oczekiwania
• warunek konieczny projektodawcy, orzeczenie o niepełnosprawności
• wykształcenie ekonomiczne
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znajomość przepisów podatkowych (VAT, PIT, CIT, PCC)
• dobra znajomość zasad rachunkowości
• doświadczenie w rozliczaniu kosztów
• bardzo dobra znajomość programów księgowych – Symfonia, itp.
• umiejętności interpersonalne

Oferta pracodawcy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• możliwość korzystania ze szkoleń

CV w języku polskim prosimy wysyłać z dopiskiem w tytule maila Księgowość.

Prezentacja firmy

Nasza Fundacja zajmuje się aktywizacją zawodową osób niepełnospra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość