Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś samodzielną osobą gotową na zdobycie kolejnego doświadczenia zawodowego w ciekawym, międzynarodowym środowisku pracy, jeśli lubisz nawiązywać nowe kontakty i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, a także potrafisz pracować z „cyferkami” i masz już w tym jakieś doświadczenie, to szukamy właśnie Ciebie !

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych proponuję Ci pracę na stanowisku Pracownik Działu Księgowości. Miejsce pracy Kraków. Twoje obowiązki w pracy:

• Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych
• Uzgadnianie rachunków i rejestrów VAT-owskich
• Wprowadzanie danych do systemu księgowego
• Sporządzanie raportów i zestawień w programie Excel

Wymagania

• Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, warunek konieczny ( grupa III, II, lub I )
• Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2 ( komunikacja w pracy odbywa się po angielsku ! )
• Doświadczenie w pracy na takim samym, lub podobnym stanowisku z dokumentami księgowymi, min rok.
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office ( w szczególności Excel i Word )
• Dokładność, sumienność, zorientowanie na realizację wyznaczonych celów

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse