PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

InPhoTech Sp. z o.o.

00-195 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych
• ewidencja / księgowanie faktur zakupu towarów w obrocie krajowym i WNT
• ewidencja / księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, itp.
• rozliczanie delegacji
• weryfikacja rozrachunków
• uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdań finansowych
• pomoc w sprawach kadrowych
• tworzenie zestawień, analiz, raportów dla kierownictwa spółki
• współudział w przygotowywaniu oraz realizacji projektów finansowanych ze środków europejskich oraz krajowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia)
• doświadczenie w pracy w księgowości
• praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i aktualnych przepisów podatkowych
• zorganizowanie, dbałość o szczegóły
• odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
• wysoka motywacja do pracy
• wysoka kultura osobista
• umiejętność szybkiego i szerokiego kojarzenia faktów oraz wyciągania logicznych wniosków
• znajomość języka angielskiego
• znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

InPhoTech Sp. z o.o. jest firmą typu spin-off, posiadającą status małego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa