Pracownik Działu Księgowego

Human & Hunter Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWEGO

Miejsce: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie oraz koordynowanie czynności związanych z prawidłowym funkcjonowaniem biura
  • utrzymywanie porządku w dokumentacji
  • kompletowanie, segregowanie oraz rejestrowanie pism i korespondencji
  • sporządzanie podstawowej dokumentacji finansowo-księgowej
  • mile widziane wykształcenie w kierunku administracji lub finansów
  • bardzo dobra obsługa Exel
  • znajomość systemu SAP
  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • Pracę jednozmianowa 8:00 – 16:00
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • Premie uznaniowe, bony, świadczenia z ZFŚS

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.