Opis stanowiska pracy

Obecnie, w związku z rowojem naszego laboratorium produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

- kontrola wizualna oraz końcowa wyprodukowanych soczewek okularowych,

- rozkładanie soczewek do maszyn stemplujących,

- parowanie soczewek pod względem zgodności z zamówieniem,

- ustalanie przyczyn ewentualnych braków,

- dbanie o jakość oraz terminowość zamówień

- przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy od Ciebie:

- silnej motywacji do pracy i zaangażowania,

- dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,

- dokładności oraz zdolności manualnych,

- spostrzegawczości i umiejętności koncentracji,

- umiejętności szybkiego przyswajania dużej ilości wiedzy, chęci do nauki,

- umiejętności i chęci do pracy zespołowej.

Naszym Pracownikom zapewniamy:

- bezpośrednie zatrudnienie na UMOWĘ O PRACĘ,

- konkurencyjne wynagrodzenie,

- rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karty
  podarunkowe, karta Sport & Kultura, wycieczki integracyjne),

- 1 bezpłatną parę soczewek w roku,

- pracę w bezpiecznych i higienicznych warunkach w bardzo nowoczesnym
  laboratorium produkcyjnym,

- pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości