Pracownik działu kontroli jakości (praca dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością)

A-trybut-Polski HR S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Misją naszej firmy jest stworzenie rynku pracy prawdziwie otwartego dla osób z różnymi dysfunkcjami. Chcemy to uczynić poprzez przełamywanie stereotypów związanych z ograniczeniami zawodowymi osób niepełnosprawnych. Nasz cel to budowanie społeczeństwa bez barier.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Pracownik działu kontroli jakości (praca dla osób z orzeczoną niepełnosprawności)
Miejsce pracy: Gliwice

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
 Nadzór nad dokumentacją Systemu Zarządzania Jakością
 Nadzór nad certyfikacją i standaryzacją produktów
 Nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobów
 Nadzór nad wyposażeniem do monitorowania I pomiarów
 Udział w projektowaniu, opracowywaniu opakowań
 Wykonywanie specyfikacji pakowania produktów
 Wykonywanie etykiet i oznakowania
 Współpraca z innymi działami w zakresie bazy produktów
 Współpraca w zakresie wykonywania pomiarów i funkcjonalności gotowych wyrobów
 Współpraca w zakresie nadzoru nad reklamacjami
 Raportowanie, wykonywanie zestawień, statystyk

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 Wykształcenia wyższego technicznego
 Umiejętność rozwiązywania konfliktów
 Otwartość na nowe wyzwania
 komunikatywnej znajomości języka angielskiego
 Znajomość normy ISO 9001
 Posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
 Doświadczenia w pracy w przemyśle (branża ceramiczna)
 Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
 Mile widziana znajomość języka angielskiego technicznego w mowie i piśmie
 Doświadczenie w pracy zespołowej

Oferujemy:
 umowę o pracę,
 pracę w przyjaznej atmosferze,
 stałe wynagrodzenie adekwatne do kompetencji kandydata
- możliwość rozwoju w znanej firmie z branży produkcyjnej

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości