Pracownik działu konstrukcji

Work Service Express.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:

obsługa plotera

wprowadzanie danych z wydrukow

selekcja i organizacja wykrojów

utrzymywanie porzadków wg standarów działu

Wymagania:

umiejętność pracy w zespole

praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

mile widziana znajomosc programów graficznych , pakiet "CS" , ilustrator, programy wektorowe

chec do nauki nowych programów

znajomosc języka angielskiego w stopniu podstawowym

dyspozycyjność

Oferujemy:

prace od poniedzialku do piatku w godz 7-15

szkolenie

możliwość zdobycia doświadczenia, możliwosc rozwoju w dziale konstrukcji

zatrudnienie na umowę zlecenie na okres próby, później umowa o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.