Pracownik działu konserwacji - Poznań

Jobman Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Zadania na stanowisku:
- prowadzenie nadzoru nad właściwym funkcjonowaniem urządzeń w firmie
- monitorowanie wszelkich awarii i problemów technicznych
- czuwanie nad terminowością przeglądów i serwisów maszyn, urządzeń ,instalacji technicznych.

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- pracę na pełen etat
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- szkolenie i przygotowanie do pracy

Wymagania

- dokładność i precyzja w wykonywaniu obowiązków
- sumienność i zaangażowanie
- uprawnienia elektryczne SEP do 15kW – warunek konieczny

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o wysłanie aplikacji.
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis