Pracownik działu kompletowania zamówień - Warszawa Włochy

Benett People Sp. z o.o.

Warszawa, 02-386, mazowieckie

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.

Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources

benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej "Always on Time" oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 02-386

Zakres obowiązków:

Zbieranie i kompletowanie zamówień
Praca przy użyciu skanera
Przygotowywanie zamówień do wysyłki kurierskiej

Oferujemy:

Wynagrodzenie godzinowe 10 brutto/h
Premia za dobrą wydajność
Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
Umowę zlecenie
Pracę w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

Motywacja do pracy!!
Szybkość i samodyscyplina
Zdolności manualne
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy (praca 5 dni w tygodniu)