Pracownik działu kadry/ksiegowość

Interfach s.c.

26-600 RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA

1. Prowadzenie KPiR (nanoszenie dokumentów , uzgadnianie )
2. Ewidencja środków trwałych
3. Sporządzanie deklaracji (VAT,PIT,ZUS)
4. Obsługa pracowników (sprawy płacowe i kadrowe)
5. Fakturowanie

WYMAGANIA

1. Wykształcenie kierunkowe
2. Doświadczenie w pracy (minimum 2 lata)
3. Praktyczna znajomość ustawy o podatku dochodowym oraz podatku od towarów i usług
4. Znajomość przepisów w zakresie rozliczeń z ZUS
5. Bardzo dobra znajomość programu Płatnik i mile widziana znajomość programu Optima
6. Znajomość przepisów dot. rozliczania umów cywilno-prawnych
7. Sumienność, dokładność, dbałość o szczegóły
8. Komunikatywność
9.Odpowiedzialność

OFERUJEMY

1. Umowę o pracę na pełny etat
2 Przyjazną atmosferę w zespole.

Wymagania

Prezentacja firmy

Firma INTERFACH istnieje od 1988 roku.<br/><br/>Prowadzimy działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa