Pracownik Działu Kadr

Benevento Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

jest prężnie rozwijającą się firmą w sektorze budownictwa drogowego.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie budowy dróg na terenie Warszawy i okolic.

Na swoim konie ma wiele zrealizowanych inwestycji.

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • kompleksowa realizacja procesów kadrowych,
  • prowadzenie akt oraz dokumentacji pracowniczej,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • ewidencja i rozliczanie absencji chorobowych i nadgodzin,
  • sporządzanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników.

Wymagamy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office, Comarch ERP Optima
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • dokładności i samodzielności w pracy,
  • dobrej organizacji pracy,
  • samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość, rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Budowa i naprawa dróg

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat