Opis stanowiska pracy

  • kompleksową obsługę personalną pracowników, również obcokrajowców
  • prowadzenie dokumentacji personalnej (akt osobowych, ewidencji czasu pracy, urlopów i innych);
  • przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń dla pracowników;
  • obliczanie płac i sporządzanie list płac;
  • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do ZUS, PFRON, US;
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków;
  • mile widziana znajomość przepisów i zasad zatrudniania cudzoziemców na umowę o pracę (obywatele Ukrainy) min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • znajomość obsługi programu Płatnik;
  • znajomość zagadnień ZFSŚ,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA
  • duża samodzielność w działaniu;
  • systematyczność, dokładność, umiejętność współpracy;
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego oraz / lub ukraińskiego (preferowany ukraiński) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dużą samodzielność pracy;
  • profesjonalne narzędzia pracy;
  • pakiet medyczny.

Prezentacja firmy

Firma Prosperplast od 1993 roku zajmuję się produkcją szerokiej g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa