Pracownik działu IT

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• zarządzanie i administracja systemem klienckimi Windows
• HelpDesk (Hardware, SoftWare) - wsparcie dla użytkowników i rozwiązywanie bieżących problemów
• kompleksowa opieka nad sprzętem komputerowym, drukarkami i pozostałym sprzętem biurowym
• utrzymanie i rozwój sieci komputerowej oraz infrastruktury teleinformatycznej,
• wykonywanie ewentualnych napraw i konserwacji sprzętu,
• bieżąca obsługa oprogramowania używanego w firmie.
• kontakt i współpraca z firmami kooperującymi

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Umiejętności pracy w grupie,

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting