Opis stanowiska pracy

Nr ref.: PI/11/19

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Obsługa informatyczna Spółki – bieżące rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania sprzętu informatycznego
  • Instalacja nowych stanowisk pracy oraz konfiguracja stacji roboczych, urządzeń peryferyjnych
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników, dbałość o poprawne funkcjonowanie serwerów
  • Dbanie o stabilność i bezpieczeństwo infrastruktury informatycznej
  • Administrowanie lokalną i zdalną infrastrukturą sieci (przełączniki, routery, firewalle)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Co najmniej 0,5-letnie doświadczenie w samodzielnym administrowaniu systemami sieciowymi
  • Znajomość systemów z rodziny Windows
  • Praktyczna znajomość środowiska Windows Server
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365 (w tym VBA)
  • Dobra znajomość budowy komputera (umiejętność w diagnozowaniu awarii i wymianie uszkodzonych podzespołów)
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych w pełnym zakresie modelu ISO/OSI.
  • Znajomość sieci i zagadnień sieciowych (LAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, firewall)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia o członków rodziny
  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. wycieczki pracownicze, kolonie dla dzieci, dofinansowanie do świąt i wypoczynku, bilety na basen i siłownię, hala sportowa)
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomoca przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis