Opis stanowiska pracy

Wszystkim tym, którzy są gotowi dać coś z siebie oraz dołączyć do nas ze swoim entuzjazmem, oferujemy ciekawa pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na następującym stanowisku:

Pracownik Działu Importu

Miejsce pracy: Wólka Kosowska k/Warszawy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy samochodów osobowych (mile widziana znajomość katalogów części zamiennych)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (drugi język będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • Praktycznej znajomości pakietu MS OFFICE w szczególności MS Excel
  • Zainteresowania motoryzacją, elektryką i elektroniką
  • Wytrwałości i konsekwencji w wykonywaniu powtarzalnych czynności
  • Nienagannej kultury osobistej
  • Logicznego i konstruktywnego myślenia
  • Dogodnego miejsca zamieszkania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o prace w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawe warunki pracy pełne wyzwań i nowych doświadczeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników

Prezentacja firmy

Firma Polcar jest importerem i dystrybutorem części samochodowych, jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Sprzedaż - Account Management