Pracownik działu HR

BELIANI

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • obsługę kadrową nowych i obecnych pracowników (w tym obcokrajowców),
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • sporządzanie dokumentów pracowniczych,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • prowadzenie teczek osobowych,
  • ewidencja nieobecności pracowników, zwolnienia lekarskie, urlopy wypoczynkowe itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń, społecznych oraz z zakresu zatrudniania obcokrajowców spoza UE,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (weryfikowana w trakcie procesu rekrutacji),
  • znajomość programu Płatnik oraz systemu INSERT Gratyfikant będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność budowania relacji i nastawienia na współpracę,
  • umiejętnośc analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność.

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej sią firmie w branży e-commerce,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienny kontakt z językiem obcym,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina,
  • elastyczny czas pracy,
  • korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet sportowy

CV wyłącznie w języku angielskim lub niemieckim prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa