Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za:
Bieżąca obsługę klientów - sprzedaż, doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów narzędzi oraz asortymentu dostępnego w firmie
Tworzenie profesjonalnych ofert handlowych odpowiadających potrzebom Klienta ,utrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami
Obsługa sprzedaży internetowej-kontrola aukcji,przygotowywanie przesyłek, utrzymywanie stanów magazynowych sprzedawanych produktów
Administracja strony internetowej firmy, prowadzenie konta na portalu społecznościowym.
Odbiór i dostawy towaru

Wymagania

Poszukujemy osoby studiującej lub uczącej się

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży
Wykształcenie min. średnie, preferowany profil techniczny
Znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego stosowania
Konsekwencja i upór w realizacji zadań
Silna motywacja do osiągania założonych celów
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Dobra organizacja pracy, elastyczność i mobilność
Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy umowę zlecenie

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Centrum Techniki Narzędziowej S.C. jest nowoczes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta