Pracownik działu handlowego

New Office

Warszawa, 00-139, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja finansowo-ubezpieczeniowa zatrudniająca ponad 25 tys. pracowników na całym świecie. W Polsce ponad 1000000 klientów.
- Jasno określamy reguły.
-Jasno określamy warunki finansowe.
-Jasno określamy obowiązki.
-Jasno określamy ścieżkę kariery.

Jeżeli chcesz być niezależny finansowo a przy tym jesteś otwarty, wytrwały, kreatywny, lubisz pracę z ludźmi zaprosimy Ciebie na prezentację zawodu!

Obowiązki:
-Sprzedaż ubezpieczeń na życie wraz z funduszami inwestycyjnymi
-Wykonywanie i przekraczanie planów kwartalnych
-Nadzór nad obecną oraz przyszłą sprzedażą
-Współpraca z kadrą menadżerską nad prawidłowym rozwojem Przedstawicielstwa
-Dbanie o elitarny wizerunek specjalisty sieci własnej

Oferta:
-Pracę w strukturach sieci własnej, międzynarodowej korporacji
-Podstawowe, konkurencyjne prowizje od uzyskanego wyniku
-Prowizje od pozyskanych aktywów
-Wysokie miesięczne premie wynikowe
-Ubezpieczenie na życie
-Prywatny pakiet medyczny
-Jasną i przejrzystą ścieżkę kariery w strukturach sieci własnej

Wymagania

Wymagania:
Minimum 2+ lat sukcesów w sprzedaży - sprzedaż funduszy inwestycyjnych, produktów bankowych lub ubezpieczeń - preferowane
Wysoka skuteczność w sprzedaży - istotna
Silna osobowość oraz charyzma
Ukierunkowanie na indywidualny rozwój
Kierowanie się w życiu zawodowym wartościami cechującymi prawdziwych liderów

Prezentacja firmy

Premium Finance Resellers

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi