Pracownik Działu Handlowego

FHP Velvet-Bis Sp.J.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów (bezpośrednich / telefonicznych), z klientami;
- przygotowywanie ofert handlowych, raportów, faktur, kontraktów;
- obsługa i koordynacja aktualnych zleceń oraz pozyskiwanie nowych klientów w kraju;
- współpraca z innymi działami firmy i zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów;
- analizowanie rynku / rozwój sprzedaży;
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole jak i samodzielność w działaniu;
- bardzo dobra obsługa komputera, systemu Windows, internetu;
- umiejętność nawiązywania kontaktów / negocjacji;
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Producent chemii gospodarczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi